Fytofontana Stem Cells: Omlazující přípravky s kmenovými buňkami a obnovte svou pleť

Jarní období v nás vyvolává pocit svěžesti, čistoty, obnovy či třeba změny, a to ve všech směrech. Do svých domácností vpouštíme čerstvý vzduch, jarní paprsky nám vykouzlí úsměv na tváři a dodají novou energii, a my ženy chceme vypadat co nejlépe. To platí i v oblasti péče o pleť.

Kdy jindy byste hledali lepší dobu pro obnovu pleti než na jaře, které je považováno za to nejlepší období pro očistu či obnovu. Mnoho kosmetických společností každoročně přichází s nejrůznějšími inovacemi a novinkami, avšak letošní rok patří švýcarské společnosti Herb-pharma AG, která přichází s revoluční kosmetickou řadou –  Fytofontana Stem Cells. Její předností je schopnost aktivace pleti vlastních kmenových buněk pro obnovu pleti.

Právě ztráta aktivity kmenových buněk, která se s věkem zvyšuje, má neblahý vliv na obnovu kůže a je tedy potřeba zachovávat jejich životaschopnost a účinnost.
Fytofontana Stem Cells je unikátní kombinací peptidů a TrioStem3Complexu, která zaručí aktivaci vašich vlastních kmenových buněk napomáhající obnově pleti. Pokožka tak přijímá jasnou genetickou informaci k nastartování účinnosti vlastních buněk.

Za touto jedinečnou kombinací stojí práce Dr. Soběslava Fikera, doktora přírodních věd, jenž byl významně během vývoje ovlivněn i vědeckými výzkumy kmenových buněk Johna B. Gurdona a Jamanaka Šinju, které byly v roce 2012 oceněny Nobelovou cenou, a ocenění StanleyhoCohena, který v roce 1986 obdržel Nobelovu cenu za objevení epidermálního růstového faktoru. V současné době řada švýcarské kosmetiky Fytofontana Stem Cells

zahrnuje produkty od protivráskové péče, specifické péče o oční okolí, až po speciální pleťovou kosmetiku. Výrobky Fytofontana Stem Cells najdete v luxusním zlatém balení ve vybraných lékárnách a i přes svou komplexnost a účinnost jsou k dostání za velmi příznivou cenu. Díky své unikátnosti se řadí k nejvyšší kategorii kosmetických přípravků v péči o pleť vůbec.

Základem všech produktů Fytofontana Stem Cells je již zmiňovaný TrioStem3 Complex. Ten obsahuje aktivátor humánních(tedy našich vlastních kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a kmenové buňky švýcarského jablka. Právě kombinace těchto tří složek je v této podobě unikátní, neboť ostatní podobné přípravky s kmenovými buňkami obsahují ve většině případech jen jednu tuto složku. Tyto složky v sobě nesou kompletní genetické informace potřebné k celkovému obnovení pokožky, a tím dochází k aktivaci kmenových buněk, posílení komunikace mezi buňkami a aktivaci genů, které zlepšují strukturu pokožky.
Dále zde najdete dobře známé peptidy, které mají intenzivní protivráskový a regenerační účinek, pomohouse specifickými problémy pleti a pokožka se díky nim stává zářivou a zdravou. Navíc mají peptidy účinek jako botulotoxinové injekce. Vaše pleť je tak viditelně obnovená a omlazená.

Jak to funguje?

Začátkem je aktivace kmenových buněk v epidermuza pomoci TrioStem3 Complexu. Ten stimuluje funkci našich vlastních kmenových buněk v pleti, a tak zvyšuje tvorbu humánních kmenových buněk ztracených během života. Kožní buňky se obnovují a oddaluje se postupný proces stárnutí.Pokožka je pevnější, strukturovanější a vrásky se vyhladí.
Ve druhé fázi nastává posílení komunikace mezi buňkami, neboť TrioStem3 Complex aktivuje a podporuje dělení fibroblastů, které mimo jiné produkujíkolagen, elastin akyselinu hyaluronovou.Revitalizační aktivátor stimuluje tvorbu EGF (epidermální růstový faktor), který podporujedělení buněk pojivové a epidermální tkáně a přispívá také k životnosti buněk. Tím se zlepšuje tón pleti, redukují se vrásky a předchází se jejich opětovnému vzniku.
Závěrečnou tečku dodává kombinace s peptidy a s dalšími aktivními látkami specializovanými na různé problémy pokožky, které například dokáží snížit počet mimických svalových kontrakcí, a tak předcházet mimickým vráskám nebo vylepšit strukturu kolagenových vláken a posílittvorbu kolagenu. Díky tomu se mimické vrásky vyhlazují.

Vhodné kombinace použití produktý řady Fytofontana Stem Cells:

 

Ať už řešíte mimické vrásky, hydrataci, pružnost nebo obnovu pokožky zvolte vhodný produkt pro Vaši pleť. Správnou kombinací výrobků řady Fytofontana Stem Cells docílíme maximálního možného účinku. Nezapomínejte na čištění pleti od nečistot a make-upu dvakrát denně.

Doporučené kombinace přípravků slouží jako ilustrační příklad možného použití kosmetiky Fytofontana Stem Cells:

vhodné kombinace

použití

cíl

ráno

večer

čištění pleti

doporučujeme kombinovat

Prevence vrásek

 

vyplnění prvních vrásek, pružnost a hydratace pokožky

FS Hyaluron

FS Collagen

FS Pure Eye,

FS Pure Wrinkle

FS Botu Intense, produkty oční péče

Protivrásková péče

odstranění mimických vrásek

FS Botu Emulsion

FS Botu Intense a

FS Botu Serum

FS Pure Eye,

FS Pure Wrinkle

FS Hydro, FS Hyaluron, Collagen, produkty oční péče

Obnova zralé pleti

omlazení a regenerace pokožky

FS DNA Revital Emulsion

FS DNA Revital Serum

FS Pure Eye,

FS Pure Wrinkle

FS Botu Intense, produkty oční péče

Intenzivní hydratace

hydratace, pružnost pokožky, vyplnění prvních vrásek

FS Hyaluron

FS Hydro

FS Pure Eye,

 FS Pure Wrinkle

produkty oční péče

Revitalizační kůra po nadměrné zátěži pokožky

obnova pleti po nadměrném slunění, dehydrataci, stresu,…

FS DNA Revital Emulsion

FS DNA Revital Serum

FS Pure Eye,

FS Pure Wrinkle

FS Botu Intense, produkty oční péče

Depigmentace

zesvětlení pokožky, ošetření pigment. skvrn

FS Pigment Emulsion

FS Pigment Serum

FS Pure Eye,

FS Pure Pigment

FS Pigment Hand

 

 

  V naší nabídce najdete všechny produkty kosmetické řady s kmenovými buňkami Fytofontana Stem Cells.

Napsáno 17.6.2014
» seznam článků


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS