Feel Eco - první české prací prostředky s unijní ekoznačkou

Napsáno 22.9.2012

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu, to jsou základní hesla, která stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel Eco od ryze české firmy Fosfa Břeclav. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako respekt, úcta a důvěra, které společnost nebere jen jako frázi a Feel Eco je toho důkazem.

Feel Eco je životní postoj a produkty jako práškové prací prostředky, prací gely, aviváže, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí universální prostředek a prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace.

Všechny výrobky Feel Eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi, které jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. To potvrzuje i přísný ekologický certifikát Evropské Unie – Ecolabel, jenž výrobce pro své produkty obdržel. Poměrně složitý certifikační proces zaručuje vysokou účinnost Feel Eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými značkovými produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel Eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Žádný z produktů Feel Eco není testovaný na zvířatech.

více


Probiotické tampóny ellen® - nová kvalita péče a ochrany intimního zdraví ženy

Napsáno 13.8.2012

Více než dvě třetiny českých žen pravidelně trpí vaginálními záněty, které jsou doprovázené nepříjemným pocitem svědění, pálení a výtokem. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit rovnováhu vaginální mikroflóry, je pravidelné používání probiotických tampónů ellen®. Nejen, že tak ženy předejdou infekcím, ale zároveň se budou cítit pohodlně i během menstruace.

Zdraví ženy je i otázkou zdravé vaginální mikroflóry, která obsahuje zdraví prospěšné bakterie zvané laktobacily - bakterie mléčného kvašení. Právě tyto bakterie chrání ženské tělo před vnějšími agresivními mikroorganizmy, které mohou být příčinou různých infekcí. Počet laktobacilů může být snižován např. užíváním antibiotik, tabákem, nadměrnou nebo nevhodnou intimní hygienou, hormonálními změnami, nadměrným stresem, nošením syntetického nebo těsného oblečení, koupáním v bazénech, pobytem v saunách, ale i nechráněným sexem.

Přední český odborník v oblasti léčby vaginálního diskomfortu doc. MUDr. Vít Unzeitig říká: „Nejméně dvě třetiny českých žen se někdy setkaly s poruchou obranyschopnosti pochvy. Výtok je kromě těhotenství nejčastější příčinou návštěvy gynekologa a statisíce žen ve fertilním věku trpí těmito potížemi opakovaně a dlouhodobě.“

více


Molimed - únik moči Vás nemusí stresovat

Napsáno 13.8.2012

Sedavé zaměstnání, porod, nepravidelný pohyb, dlouhodobá námaha - to vše může vést ke vzniku inkontinence neboli nedobrovolného úniku moči. Příčin vzniku může být však více. Člověk s únikem moči se cítí omezen ve všech běžných denních aktivitách, je stresován, cítí se sociálně vyčleněn a stranní se společnosti.

Jak si život s únikem moči ulehčit?

Samovolný únik moči vás nemusí obtěžovat ani vám bránit v plnohodnotném životě. Jako většina zdravotních komplikací, i toto má několik řešení, z nichž mnohá jsou komfortní, nevyžadují žádný větší zásah a umožní prožívání všech radostí života.

více


Vichy IDEALIA

Napsáno 4.6.2012

Rodí se nová éra v péči proti prvním známkám stárnutí.

SEN O IDEÁLNÍ PLETI SE STÁVÁ SKUTEČNOSTÍ!

Výzkumný tým L´Oréal uskutečnil hloubkovou etnografickou studii:

98 h rozhovorů se ženami ve věku 20–60 let ze 4 kontinentů a 4 etnických skupin – Francie, Čína, Brazílie, USA.

VŠECHNY ŽENY POPSALY SVŮJ NOVÝ SEN, KAŽDÁ SVÝMI VLASTNÍMI SLOVY: PLEŤ BEZ JEDINÉ CHYBY. IDEÁLNÍ PLEŤ.

Ideální vzhled pleti pramení ze zdraví pokožky uvnitř. Vlivem věku, stresu, únavy a každodenní zátěže se však funkce pokožky mění a postupně se zeslabují její jednotlivé vrstvy zevnitř až k povrchu. Pokožka se odchyluje od svého ideálního stavu ve třech rovinách – buněčné, cévní a pigmentové. Tři předpoklady ideální pleti tedy jsou: vyhlazený povrch, sjednocený vzhled pleti a zjemněné vrásky.

více


Chcete se opálit a při tom se nespálit?

Napsáno 3.5.2012

Letní počasí letos přišlo velmi brzo. Ptáte se, jak se opálit a přitom chránit svojí pokožku před nežádoucím zářením? Poradíme Vám.

Všechni už jsme se na krásné slunečné počasí moc těšili. Nic nám nezlepší náladu tak jako pobyt na sluníčku. V posledních letech nás ale ovlivňují faktory, proč bychom se měli sluníčku vyhýbat. Dermatologové nás varují před nebezpečnými UV paprsky a rakovinou kůže. Kromě škodlivého UVB, které způsobuje rakovinu, ozónová vrstva propouští i UVA paprsky, které způsobují alergie a stárnutí pokožky a v souvislosti se sluncem se objevují i pigmentové skvrny.

více


Nailexpert sérum. Vynález roku!

Napsáno 13.3.2012

NailExpert z produkce Omega Altermed a.s. sídlící v Brně, v České republice získal koncem minulého roku prestižní světové ocenění na Mezinárodním veletrhu inovací ve švédském Stockholmu. Bronzovou medaili v kategorii „Inovace budoucnosti“ obhájil v silné konkurenci 98 převratných výrobků celkem 88 členů IFIA – International Federation of Investors and Rationalizers. Potvrzuje tak svoji silnou pozici jednoho z nejoblíbenějších přípravků proti mykózám na mezinárodním trhu a to nejen u pacientů, ale i odborné veřejnosti.

více


Víte jak hýčkat pleť v zimním období?

Napsáno 22.2.2012

Nejen chladné počasí, ale i mráz a ledový vítr ohrožují pokožku. Kdy jindy než v těchto dnech používat Atoderm krém od značky Bioderma?

V průběhu podzimu a následujícího zimního období klesá teplota a hlavně vlhkost. Právě vlhkost je velmi důležitá pro zdraví a krásu pokožky. Uvedené faktory stačí na to, aby nedostatečně ošetřená pleť trpěla. Na pokožce se můžou objevit červené skvrny a šupinky. Pokud má pokožka delší dobu nedostatek tuku a vody, můžou se na nechráněných místech objevit bolestivé prasklinky.

více


ASATEX – zastavte vypadávání vlasů s melatoninem

Napsáno 6.2.2012

ASATEX® je první vlasový přípravek s Melatoninem, který účinně řeší problém s vypadáváním a řídnutím vlasů. Jde o zcela přírodní, léčebně-kosmetický přípravek s patentovaným složením.

Díky unikátním trojímu účinku Melatoninu, Ginkgo biloby a Biotinu zlepšuje vhled a strukturu oslabených a řídnoucích vlasů a pomáhá stimulovat vlasový růst. Přípravek je určen pro ženy i muže k vnějšímu použití přímo na pokožku hlavy. Přípravek se doporučuje jak při krátkodobém vypadávání vlasů, které může být způsobeno například stresem, špatnou životosprávou či sezónními vlivy, tak při dlouhodobém vypadávání vlasů zapříčiněném zejména dědičnými faktory. ASATEX® také pomáhá chránit vlasy před škodlivými vlivy okolního prostředí, vnitřním oxidačním poškozením a výrazně zpomaluje proces stárnutí vlasů, má silný Anti-aging efekt.

Na českém trhu neexistuje obdobný, volně dostupný přípravek s obsahem Melatoninu pro místní aplikaci, který aktivně řeší problémy s padajícími a řídnoucími vlasy. Melatoninová formule byla vyvinuta ve Švýcarsku v úzké spolupráci s mezinárodními výzkumnými centry a předními odborníky z oboru dermatologie. Použití této unikátní formule je revoluční inovací v boji proti vypadávání a řídnutí vlasů.

více


Magie vůní

Napsáno 4.12.2011

Ať chceme či nechceme, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají až do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emocionální jednání, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Představujeme vám čistě přírodní osvěžovače vzduchu, které můžete využít k rychlému a snadnému osvěžení a provonění ovzduší, odstranění nepříjemných pachů, dezinfekci prostor bytů, obchodů, kanceláří, čekáren, nebo jen k vytvoření příjemné atmosféry.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS