Doliva & Granátové jablko - převratná novinka v kosmetice

Napsáno 20.11.2011

To nejlepší z granátového jablka, zkombinované s hodnotným, za studena lisovaným olivovým olejem z Toskánska, jakož i dalšími efektivními účinnými látkami dodává pleti potřebné lipidy, hydratuje ji a zmírňuje první předčasné příznaky stárnutí pleti. Kyselina punicínová zlepšuje obnovu buněk ve stárnoucí pleti. Látky z granátového jablka podporují regeneraci epidermu, zlepšují její elasticitu a zmírňují vrásky. Vysoký obsah vitamínů C a E, betakarotenu a sekundárních rostlinných látek (tzv. polyfenolů) zajišťuje v pokožce antioxidativně působení a chrání efektivně před agresivními kyslíkovými molekulami.

Granátové jablko je odpradávna symbolem věčného mládí a krásy, jeho omlazující účinky využívali již ve starém Egyptě.


více


Saloos Natur aroma airspraye

Napsáno 21.9.2011

Nechte se hýčkat vůněmi, nechte na sebe působit blahodárné účinky čistě přírodních éterických olejů, využijte toho, co nám příroda nadělila.
Nabízíme vám čistě přírodní vůně k rychlému osvěžení prostor, neutralizaci pachů, k dezinfekci,  pročištění a zvlhčení vzduchu. Vůně přírodních osvěžovačů Saloos dokáží povzbudit i uklidnit, podpořit koncentraci i optimisticky naladit. Jedná se o čistě přírodní produkty (CPP), neobsahují žádné škodlivé látky, syntetické konzervanty, barviva ani parfemace. Aplikují se velmi jednoduše, dle potřeby stisknutím rozprašovače do volných prostor, v dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, apod.

více


Cannaderm nyní s certifikací BIO a přírodní kosmetiky

Napsáno 23.8.2011

Od jara 2011 máme na trhu většinu našich produktů v nové, vyšší kvalitě. Změny v recepturách provázela samozřejmě i změna designu, který nyní nese i pečetě nové kvality - loga CPK nebo CPK BIO a pečeť "PATENTOVANĚ CHRÁNĚNO". Naši dobře známou KONOPNOU PEČEŤ, kterou za poslední rok "převzalo" i několik dalších českých firem, jsme také mírně designově vylepšili. Ovšem jen u nás platí, že na konopné pečeti Cannaderm se dočtete, kolik konopného oleje ( jen u několik málo produktů typu čisticí vody jde o extrakt z konopného semínka), za studena lisovaného a v BIO kvalitě, je opravdu obsaženo v naší receptuře.

více


Chilly intima - MOJE INTIMITA, MOJE CHILLY

Napsáno 8.8.2011

Chilly intima splňuje všechny zásady správné intimní hygieny:

  • má hladinu pH 5, jež udržuje a obnovuje normální vaginální prostředí, které slouží jako přirozená bariéra proti infekcím
  • obsahuje kyselinu mléčnou, která podporuje zdravou bakteriální flóru
  • obsahuje látku triclosan (irgasan), která má bakteriostatické účinky

Chilly intima pomáhá předcházet podráždění a zarudlosti pokožky.
Chilly intima byla klinicky testována a výsledky prokázaly, že nezpůsobuje podráždění dokonce ani u pacientek s jemnou a citlivou pokožkou.

Přípravkům Chilly intima byla udělena pečeť a garance České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP.

Chilly Speciale Secchezza

Gel na intimní hygienu vhodný při potížích se suchými sliznicemi

Trpíte někdy problémy se suchou a podrážděnou sliznicí intimních partií?
Mnoho žen ve svém životě zbytečně trpí problémy způsobenými přecitlivělou suchou sliznicí intimních partií. Tento nepříjemný stav způsobuje hned několik faktorů, například stres, hormonální změny, které přicházejí v době těhotenství, kojení, menopauzy nebo užívání hormonální antikoncepce či některých léků.

 

 

více


Nová dermatologická řada kosmetiky D'Oliva

Napsáno 30.6.2011

Nová dermatologická řada kosmetiky D'Oliva s obsahem urei je zaměřena zejména na problematickou velmi suchou pokožku.

K péči o suchou pokožku pro vás společnost D'Oliva vyvinula jedinečnou kombinaci olivového oleje a urey. Sázíme na nejvyšší kvalitu olivového oleje s označením „extra vergine“, který nakupujeme přímo u pěstitelů v Toskánsku. Obsahuje hodnotné látky a má vysoký podíl oleocanthalu, který chrání pokožku a zároveň ji posiluje.

více


Fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů

Napsáno 24.6.2011

Se současným rostoucím zájmem o fyzický vzhled sehrává touha po mladistvém vzhledu stále větší úlohu. Estetické problémy stárnutí se netýkají jen pokožky, stejně tak se týkají i vlasů. V dnešní době jsou vlasy důležitou součástí našeho vzhledu, stylu a osobnosti.

Alopecie - vypadávání vlasů až plešatost může být pro mnoho lidí traumatizující zkušeností a zdrojem značných psychických obtíží. Problém postihuje jak muže, tak i ženy i přesto, že u mužů je výskyt častější. U mužské populace se působením mužského pohlavního hormonu - testosteronu nastartuje genetická informace na Y chromozomu na zkrácení reprodukce vlasů - dochází k jejich vypadávání a plešatosti. Fyziologická plešatost postihuje přibližně 45% mužské populace v různém rozsahu. Kromě fyziologické plešatosti u mužů známe i patologické stavy včetně endokrinních onemocnění různých interních chorob. Jejich možným a častým klinickým projevem je vypadávání až celková ztráta vlasů. Častým vyvolávacím činitelem je i působení stresů a těch je v současné uspěchané době víc než dost. Stresogenní faktory se navzdory pozitivnímu myšlení nedají úplně vyloučit ze života a můžou se stát jednou z multifaktoriálních podmíněných příčin vypadávání vlasů. Alopecie, plešatost, trápí i část ženské populace. Ačkoli i u nich jsou přítomné průměrně ve 4-5% i typy vypadávání „mužské“ androgenetické varianty, u žen se téměř nikdy nesetkáme s celkovou plešatostí. Spíše jsou postižené jisté části vlasové pokrývky hlavy. Častým vyvolávajícím faktorem vypadávání vlasů jsou období hormonálních změn a nerovnováhy (nástup puberty u žen, období ukončení činnosti vaječníků - klimakterium, onemocnění štítné žlázy a jiné).

více


Antisept Juwim Gel - konec strachu z infekce?

Napsáno 11.6.2011

Česká republika zaznamenala nikoli nevýznamné světové prvenství. Firma Juwital ve spolupráci s Parazitologickým ústavem Akademie věd vyvinula biocidní antiseptický přípravek Antisept Juwim-gel, který je schopen usmrtit klíště, stejně jako i ostatní hmyz sající krev a to včetně nákazy kterou tento hmyz přenáší.

Pokud klíště neodborně či neopatrně odstraníme, riskujeme vždy zanesení infekce do krevního oběhu. Nový přípravek se aplikuje na postižené místo přisátí klíštěte a působí jak proti obávané klíšťové encefalitidě, tak lymeské borrelióze, proti které dosud neexistuje očkovací sérum. Přípravek samozřejmě nenahrazuje očkování ani prevenci, je pouze vhodným doplňkem.

více


Nedejte hmyzu šanci!

Napsáno 11.6.2011

Mokrá půda s velkými kalužemi po vydatných deštích. Zahradní jezírko. Romantické posezení u rybníku. Procházka lesem. Zahrada s květinami a dozrávajícím ovocem. Miska s cukrovím na terase… Co mají tato místa společného?

Ať chceme nebo ne, za společníka se k nám tady přidá také hmyz. Mouchy, komáři, vosy, mravenci, klíšťata. Někdy se dokonce nastěhují i do kuchyně či ložnice a chtějí se usadit.

Možná dáte na babské rady a věříte, že pojídání česneku, kvasnic nebo popíjení piva vám dodá do těla látky, které hmyz odpudí. Vězte, že tato kombinace jistý odpozující účinek má, působí však spíše na lidi ve vašem okolí…

Nebo berete hmyz jako součást přírody a jeho obtěžující bzučení, nepříjemné šimrání a svědivé pupínky po štípnutí prostě nějak vydržíte?

I přesto byste se měli mít před některým hmyzem na pozoru. Mohou být přenašeči různých, často nebezpečných, nemocí. Mezi nejznámější patří borelióza a encefalitida, kterými vás mohou nakazit klíšťata. A počet infikovaných klíšťat rok od roku roste. Při cestách do exotického zahraničí jsou zase rizikoví komáři přenášející malárii.

Chystáte se v létě na dovolenou do přírody? Nezapomeňte si přibalit jeden ze škály výrobků Repelent Predator.

Repelenty Predator bezpečně odpuzují komáry, klíšťata, mouchy, muchničky, ovády, tiplíky a další hmyz. Poskytnou bezpečnou a efektivní ochranu proti létajícímu i lezoucímu hmyzu.

více


Daylong - moderní ochrana před slunečním zářením

Napsáno 3.4.2011

Akné a slunce

 

Lidé s mastnou kůží zažívají na jaře s příchodem prvních slunečních paprsků stále tentýž problém. Jejich kůže je citlivá na slunce a má sklon k tvorbě akné, což se projevuje zejména v oblasti tváře, dekoltu a na zádech. Při citlivosti na slunce a u sluncem způsobených onemocnění se jedná o kombinovanou přecitlivělost na UVA záření a některé složky ochranných přípravků (tuky, emulgátory). Z tohoto důvodu se doporučuje pro kůži citlivou na sluneční záření ochranný přípravek, který

  • neobsahuje tuky a emulgátory
  • poskytuje vysoký stupeň ochrany před UVA zářením

Daylong ultra GelFluid 25 splňuje obě kritéria – neobsahuje tuky (je bez emulgátorů, parfémů, konzervačních látek a barviv) a ochrana před UVA zářením splňuje náročná kritéria doporučená Evropskou komisí. Díky tomu je vhodný pro mastnou pokožku se sklonem k akné (zvláště v oblasti obličeje, dekoltu a zad), pro kůži citlivou na sluneční záření a při sklonech k alergiím.

Přečtěte si bližší informace o produktu Daylong ultra GelFluid 25.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS