Linola - jedinečná v léčbě atopického ekzému

Napsáno 30.3.2011

Linola nabízí ucelené řešení.

Přípravky řady Linola byly vyvinuty pro péči o atopickou, suchou a citlivou pokožku. Některé jsou řazeny mezi léčiva (příspěvek zdravotní pojišťovny), jiné jako speciální kosmetické přípravky.


Jsou vhodné pro děti i dospělé.

Linola je na světě už od roku 1938, kdy vznikl první krém na bázi vody (emulze vody v oleji). V roce 1957 přišla na trh Linola Fett jako jedna z prvních silně promašťujících emulzí typu voda v oleji s převahou oleje. Od tohoto data bylo možné ošetřovat různé stavy kůže odpovídajícím způsobem podle dermatologických principů: mastnou kůži Linolou a suchou kůži Linolou Fett.

Suchá a svědivá pokožka
Zarudlá a zanícená pokožka
…potřebuje hodně tuku
…potřebuje hodně vody

Během let přibyly k oběma základním přípravkům Linola další, obohacené o různé doplňkové účinné látky (např. Linola Fett Ölbad, Linola Lotion). Společným znakem pro všechny přípravky Linola zůstává: obnovovat ochrannou kožní bariéru, zabraňovat dalšímu vysušování pokožky a zvyšovat její elastičnost.

O kvalitě a účinnosti přípravků Linola se nejvíc dozvíte od lékařů a pacientů. Velmi dobrá snášenlivost je prověřena léty používání. Opakovaně přicházejí na adresu výrobce dopisy, ve kterých se pacienti trpící onemocněním kůže chtějí podělit o svoji radost, že po mnoha marných pokusech díky řadě Linola konečně zaznamenali zlepšení svých problémů.

Dobrá pověst přípravku se časem stále rozšiřuje. Úspěch značky Linola přivedl během let mnoho napodobitelů na nápad okopírovat originální receptury základních přípravků Linola. Jejich plány ale ztroskotaly. Dodnes neexistuje nic srovnatelného. Linola byla a zůstává jedinečná.

více


Složení zubní pasty hodně napoví

Napsáno 4.1.2011

Bílý Diamant, Silix a Balsamio jsou bioinformační zubní pasty, které představují ideální doplněk celostní léčby a přírodní péče o naše tělo. Mají jemnou nedráždivou chuť, velmi dobrý čistící efekt a v ústech zanechávají příjemný pocit na dlouhou dobu. Nyní zaznamenají naši zákazníci jejich inovaci – pozměněno je složení receptur a výrazné změny se dočkal i design obalů.

více


NIMBOVÁ KOSMETIKA - THERA NEEM

Napsáno 27.12.2010

Po tisíce let lidé hledají prostředky k upevnění svého zdraví a k vyléčení různých nemocí v přírodě, pomocí léčivých rostlin. Asi žádná jiná rostlina se více nepřiblížila definici všeléku než nimba - tropický stálezelený strom původem z Indie (lat. Melia azadirachta). Všechny části stromu mají léčivé účinky. Z tohoto důvodu naše výrobky obsahují jak listy a olej, tak i kůru, aby bylo dosaženo maximálních účinků.

Objevte sílu nimby.

více


Saloos uvádí na trh novinku - BIO KOKOSOVÁ PÉČE

Napsáno 7.11.2010

Český výrobce certifikované přírodní  biokosmetiky Saloos rozšiřuje svou nabídku Bio kokosového oleje o další varianty, obohacené o 100% čistě přírodní esenciální oleje, které výrobkům předávají specifické účinky a neodolatelné vůně.  

Doplňují tak vysoce hydratační, regenerační, zjemňující  a omlazující účinky bio kokosového oleje, který tvoří základ všech těchto produktů. Bio Kokosový olej je zpracovaný šetrným způsobem, lisováním za studena, jedině tak si uchovává všechny vitamíny a antioxidanty prospívající lidské pokožce.Obsahuje vysoké množství nenasycené mastné kyseliny, je lehký, snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Novinky jsou určeny nejen pro každodenní péči o pokožku, ale i pro relaxační masáže.

více


Color & Soin - Zdravější způsob barvení Vašich vlasů

Napsáno 3.11.2010

Značka Color&Soin® - originální permanentní vlasová barva bez amoniaku, resorcinu a parabenů - jedinečný, zdravější způsob barvení Vašich vlasů a následná péče o barvené vlasy.

Vlasové barvy bez amoniaku snižují riziko alergické reakce či podráždění a normalizují funkci pokožky hlavy.
Color&Soin® jsou barvy šetrné k vlasům a pokožce, jednoduše se aplikují a jsou odolné proti vymývání. Tato značka nabízí kompletní paletu 24 odstínů, které jsou intenzivní, syté a jejichž barevné nuance se mění podle intenzity světla a pohybu vlasů. Kolekce vlasové kosmetiky je dolněna šampóny pro světle nebo tmavě barvené vlasy a vlasovým balzámem.

Veškeré produkty jsou dermatologicky testovány.
Výrobce francouzská firma Laboratory les 3 CHÊNES® je jedničkou v přírodních permanentních vlasových barvách doporučovaných dermatology.

více


GREEN FORCE - nová řada ekologických čistících prostředků

Napsáno 31.10.2010

Ekologická drogerie Green Force zaručuje uživatelům výbornou účinnost potvrzenou laboratorními testy. Výrobky mají minimální dopad na životní prostředí – neobsahují fosfáty, barviva, geneticky modifikované enzymy, formaldehyd ani další škodlivé látky. Nejsou testovány na zvířatech. Jsou baleny do recyklovatelných obalů vyrobených z materiálů s 85% recyklovatelností. Výrobky Green Force jsou certifikovány organizací Vegan Society.

více


ECOVER - Ekologická drogerie

Napsáno 24.10.2010

Přinášíme vám ekologické přípravky od firmy Ecover. Ecover je již 20 let průkopníkem etického a trvale udržitelného podnikání. Může tak být v mnoha směrech vzorem pro ostatní firmy. V roce 1993 obdržela firma Ecover ocenění OSN za mimořádně ekologický provoz!

více


Opatření proti vším

Napsáno 22.9.2010

Jak veš dětskou poznáme?

Veš dětská (Pediculus capitis) je parazitický bezkřídlý hmyz, žije pouze ve vlasech lidí, nejčastěji dětí ve věku 6-15 let. Dospělá veš dětská je kolem 3 mm dlouhá, má 3 páry nohou, které jsou opatřeny silnými drápy, kterými se přidržuje vlasů. Samice vši dětské přilepují vajíčka na vlasy, těsně u pokožky.  Délka vajíček je 0,8 mm, jejich barva je bělavá. Z vajíček se líhnou larvy  asi za 7 dní, jsou jen asi 1 mm dlouhé a snadno se přehlédnou. Samičky vší se dožívají 3-5 týdnů a za tu dobu naklade každá 50-150 vajíček. Dospělé vši i jejich larvy se živí pouze krví, kterou sají nejméně 3krát denně. Veš dětská přežívá mimo svého hostitele maximálně 24-48 hodin. Přítomnost živých vší ve vlasech se nazývá pedikulóza.

Jak se veš dětská přenáší?

K přenosu vši dětské dochází pouze při těsném kontaktu vlasů, nejčastěji mezi sourozenci v rodinách, při hrách dětí ve škole apod. Přenos je častější mezi děvčaty, což vyplývá ze způsobu jejich her. Veš dětská nelétá, neskáče a není přenášena větrem.

více


O vších

Napsáno 22.9.2010

Je napadení vší dětskou běžným problémem?

Ano, je i když nelze přesněji určit kolik dětí je u nás vší dětskou napadeno. V některých školách to však může být poměrně vysoké procento, zejména tehdy, když rodiče dětí nevěnují tomuto problému náležitou pozornost a napadené děti včas neodvšiví.

Kdo může být vší dětskou napaden?

Kdokoliv v kterémkoliv věk. Nejčastěji jsou napadány děti ve stáří od 7 do 11 let, dívky častěji.

Je napadení vší dětskou důkazem nízké  hygieny?

Zcela určitě ne. Vši dětské nevadí, zda jsou vlasy špinavé nebo čisté; a jelikož vši nemohou žít mimo lidskou hlavu, prostředí domova nemá s jejich výskytem nic společného.

Přenášejí veš dětskou domácí zvířata ?

Ne. Veš dětská žije jen ve vlasech lidí a nemůže se vyskytovat v srsti kočky, psa, ani žádného jiného domácího zvířete.

více


Copyright 2010. Mapa webu | XHTML | CSS